Chystáte se na hory? Šárka Strachová prozradila tipy, jak se zlepšit v  carvingu - Deník.cz
Chystáte se na hory? Šárka Strachová prozradila tipy, jak se zlepšit v carvingu - Deník.cz

Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá -  Sport.cz
Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá - Sport.cz

Pražská lyže se pojede na Hradčanském náměstí | Radio Prague International

Závodní lyže Stöckli - Lyžařské vybavení - Články o lyžování - SNOW.cz

Suverénní Johaugová slaví i zlato ze závodu na 30 kilometrů, Razýmová dojela  devatenáctá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Suverénní Johaugová slaví i zlato ze závodu na 30 kilometrů, Razýmová dojela devatenáctá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká musí po lyžích zapomenout i na šampionát na snowboardu. Trénovat  může, závodit nesmí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká musí po lyžích zapomenout i na šampionát na snowboardu. Trénovat může, závodit nesmí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Trenér Ledecké: Ester asi nebude vyhrávat každý závod, ale občas vystřelit  může | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trenér Ledecké: Ester asi nebude vyhrávat každý závod, ale občas vystřelit může | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Snowboardu dominuje jak Sovětský svaz v hokeji. Teď Ledecké  zbývá vyladit lyže - iDNES.cz
ZOH 2022 | Snowboardu dominuje jak Sovětský svaz v hokeji. Teď Ledecké zbývá vyladit lyže - iDNES.cz

Dubovská ve víru změn. Nový trenér i lyže, radit jí bude Velez-Zuzulová -  iDNES.cz
Dubovská ve víru změn. Nový trenér i lyže, radit jí bude Velez-Zuzulová - iDNES.cz

Česká lyžařská senzace! První pochvala od táty a díky hvězdné parťačce ze  sídliště - Sport.cz
Česká lyžařská senzace! První pochvala od táty a díky hvězdné parťačce ze sídliště - Sport.cz

Zaváhání na první položce a pak posun vzhůru. Davidová dojela ve stíhačce  14. - Biatlon
Zaváhání na první položce a pak posun vzhůru. Davidová dojela ve stíhačce 14. - Biatlon

Dubovská dojela ve druhém slalomu na 18. místě, nejrychlejší byla opět  Američanka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dubovská dojela ve druhém slalomu na 18. místě, nejrychlejší byla opět Američanka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SKP Ústí nad Labem Oddíl běžeckého lyžování

Pád a tresty. Češka jela na MS pro zlato, Ruska ji kopnula do lyže |  iSport.cz
Pád a tresty. Češka jela na MS pro zlato, Ruska ji kopnula do lyže | iSport.cz

Tour de Ski: Razýmová se ve stíhačce probila do elitní desítky! V Toblachu  si dojela pro 9. místo | Běžecké lyžování
Tour de Ski: Razýmová se ve stíhačce probila do elitní desítky! V Toblachu si dojela pro 9. místo | Běžecké lyžování

Jak Ester k vítěznému páru přišla. Ledecká nové lyže nechce, ojetými šetří  čas - Aktuálně.cz
Jak Ester k vítěznému páru přišla. Ledecká nové lyže nechce, ojetými šetří čas - Aktuálně.cz

mistři světa v běhu na lyžích – Seznam.cz

Tyden.cz | Ledecká mění snowboard za lyže. Má velký potenciál, může  překvapit
Tyden.cz | Ledecká mění snowboard za lyže. Má velký potenciál, může překvapit

Další bodované umístění. Ledecká dojela v super-G devětadvacátá - iDNES.cz

Sjezdovky jsou zasněžené, počasí ale vlekařům nepřeje - Frýdecko-místecký a  třinecký deník
Sjezdovky jsou zasněžené, počasí ale vlekařům nepřeje - Frýdecko-místecký a třinecký deník